Vienas iš dalykų, kuriuo labai svarbu pasirūpinti namo statybų metu – sandarumas. Nuo to priklauso ne tik jūsų komfortas, bet ir išlaidos, kurias skirsite šildymui, Nors nuosavus namus neretai pigiau šildyti nei kelių kambarių butus miesto centre, greičiausiai pripažinsite, jog kuo ekonomiškesnis ir mažiau kainuojantis šildymas jūsų namuose, tuo lengviau gyventi ir mėgautis kiekviena diena. Žinoma, jei kaip daugelis mūsų šalies gyventojų net ir statybose bandote atrasti būdų sutaupyti, jums gali pasirodyti, jog tai ne pati svarbiausia sritis, kuriai reikėtų skirti savo investicijas. Visgi, mes siūlome ieškoti kokybės, na o kainą visada galite suderinti su tiekėjais ar atrasti kitų jums palankių priemonių išleisti mažiau. Kalbėdami apie namų sandarumą, turime išskirti, jo šioje srityje siltinimas poliuretano putomis yra laikomas efektyviausiu pasirinkimu. Klausiate savęs kodėl? O kur dingo putplastis bei stiklo vata, kurią ištisus metus naudojo net ir pačios didžiausios firmos? Apie visa tai šiek tiek plačiau.

Pradėkime nuo to, jog siltinimas putomis kaip paslauga atsirado vėliausiai. Tai naujausia technologija, kuri buvo sukurta pagal ankstesnes patirtis bei nesekmes šildant namus. Kokias nesekmes? Žinoma, jei kelios namo sienos yra šiek tiek nesandarios ir praleidžia daugiau šalčio nei norėtųsi, tai tikrai ne pasaulio pabaiga. Visgi, labai svarbu išsiaiškinti, kodėl taip ir yra sugebėti klientams pasiūlyti išeitį. Taip ir buvo sukurtas šiltinimas putomis, kuris neturi sau lygių rinkoje. Ši paslauga išsiskiria tuo, jog be didelių pastangų gali šimtu procentų užpildyti visus tarpus, kuriuos sandariai užkimšti vata ar putplasčiu tiesiog neįmanoma. Šios medžiagos nėra pritaikytos mažoms erdvėms, na o slėginė purškimo sistema putas padengia tolygiai bei ten, kur žmogaus rankos nesugebėtų papulti. Taip pat vartotojai pastebi, jog šis pasirinkimas leidžia daug greičiau pasiekti norimus statybų tikslus. Darbai vyksta operatyviai ir greitai, tad jei jūsų tikslas kuo greičiau įsikelti į naujus namus, tai gali būti vienas iš tinkamiausių pasirinkimų. Įvertinę šiuos dalykus galite priimti sprendimą, koks namo šiltinimas yra jums tinkamiausias.

Nepamirškite, jog būtent siltinimas putomis gali būti naudojamas tiek vidaus, tiek lauko sienoms. Tai universali ir itin pažangi technologija, kuri gyvuos dar ne vienerius metus. Dar vienas svarbus aspektas, kuris gali lemti jūsų pasirinkimą – varža. Kelių centimetrų sluoksnis iš šių putų atitinka visus aukščiausius šiltinimo standartus, tad jūs galite be jokios abejonės išsaugoti didesnes namų erdves. Galbūt keli centimetrai popieriuje jums ir neatrodo kaip reikšmingas skirtumas, tačiau bendroje namų kvadratūroje rezultatą tikrai pajusite. Taigi, apsvarstykite šį pasiūlymą ir nepamirškite, jog statydami namą turite orientuotis į ateities technologijas, amt tik jos padės neatsilikti nuo naujovių ir gyventi ekonomiškuose namuose.