Jei norite užtikrinti namams nepriekaištingą šilumą, tai jums pavyks padaryti tik tinkamai apšiltinus būstą. Jei gerai pasistengsite ir įrengsite nepriekaištingą apšiltinimą savo namams, garantuosite sau bei kitiems gyventojams stabilią šilumą bei daug mažesnes šildymo kainas. Patikimos, kokybiškos šiltinimo medžiagos pasirinkimas turi labai didelę įtaką šiltinimo darbams, nes geras pasirinkimas užtikrins nepriekaištingą taupumą ir energinį efektyvumą. Gerai apšiltinus pastatą jis galės lengvai kvėpuoti, o šiluma tvyros kur kas ilgiau. Teisingai atliktas namo šiltinimas suteiks namams daug jaukesnę, šiltesnę atmosferą. Tačiau kai medžiagų pasirinkimas yra be galo didelis, iškyla klausimas: kokią medžiagą derėtų pasirinkti?

Jei ieškoti modernaus ir efektyvaus sprendimo, rekomenduojame Gamo šiltinimo putas. Ši be galo universali medžiaga yra labai panaši į poliuretaną, bet pasižymi kur kas didesniu efektyvumu bei lankstumu. Gamo putos – tai labai patvari, ekologiška ir įvairiapusiška medžiaga. Ji puikiai tinka, pertvarų, lubų, stogo šiltinimo darbams. Medžiagos ekologiškumas taip pat prisideda prie puikios, natūralios namų atmosferos. Gamo termovata neturi jokio neigiamo poveikio aplinkai, o gerai apšiltinus būstą šildymo išlaidos sumažėja perpus! Būtent toks energinis efektyvumas ir yra raktas į nepriekaištingą namų mikroklimatą. Jei ketinate pasirinkti Gamo termovatą, susipažinsite ne tik su puikiomis šiluminėmis savybėmis, bet ir puikia medžiagos hidroizoliacija. Drėgmė yra be galo kenksminga ir pavojinga kiekvienam namui, tad šiltinimo medžiagos sandarumas turės labai didelę įtaką namo konstrukcijų ilgaamžiškumui. Jei tinkamai atliksite visus šiltinimo darbus, Gamo putos jus nudžiugins savo efektyvumu.

Putų polistirolas yra puiki alternatyva tiems, kurių finansinės galimybės yra ne tokios palankios. Jų kaina yra daug patogesnė, o medžiagos suteikiamas apšiltinimas pateisina lūkesčius. Labai universali medžiaga tinka net ir patiems atokiausiems namo taškams. Putų polistirolas – tai pigesnė, bet labai efektyvi alternatyvi Gamo termovatai. Šiltinant namus su polistirolų, visas procesas yra kur paprastesnis ir pigesnis, nei dirbant su vata. Jei šiltinsite namus su šia medžiaga, tai netrukus džiaugsitės puikiu šiluminiu efektyvumu. Ši medžiaga yra atspari drėgmei, bet jei patalpa yra prasčiau vėdinama, tai jūsų būstas nebus apsaugotas idealiai.

Šiltinimo medžiagos pasirinkimas gali labai skirtis nuo pastato konstrukcijos bei būklės. Statybų medžiagų laidumas nuolat skiriasi, todėl jei norite rasti geriausią šiltinimo medžiagą savo namams, būtinai pasidomėkite pastato būkle, jo konstrukcija, pažeidimais. Padarę tai galėsite pamatyti, kurios medžiagos šiam darbui netiks, o kurias vertėtų apsvarstyti. Priartėjus prie šio žingsnio, gerai apsvarstykite savo norus ir finansines galimybes. Atsižvelgę į šiuos kriterijus galėsite pamažu atmesti mažiau patinkančius variantus kol galiausiai priartėsite prie sprendimo. Nenuostabu, kad brangesnė medžiaga suteiks geresnį apšiltinimą, tačiau ne visada galime sau leisti patį brangiausią variantą, todėl vertėtų gerai įvertinti kitas šiltinimo medžiagas.