Gyvenimas jaukiuose namuose – tai itin maloni frazė tiems, kurie po ilgo ir sudėtingo būsto kūrimo, remonto, kraustymosi proceso pagaliau džiaugiasi sava ir širdžiai miela aplinka. Ypač, kai ją žmogus sugebėjo susikurti pats. Imkite ir susikurkite tokius namus, apie kokius jau ilgai svajojote. Kuo greičiau imsitės darbų, tuo greičiau pasieksite savo tikslą. O jį pasiekus Jums bus reikalingas tik emocijų kupinas perkraustymas Viniuje ar kitame mieste, kuriame ketinate maloniai praleisti savo laiką.

Tam, kad greičiau pasiektumėte tikslus, pateikiame Jums praktinį patarimą, kaip teisingai ir gražiai grindis iškloti plytelėmis.

Klojant plyteles ant grindų reikia paruošti tikslų planą. Norint sudaryti gerą optinį vaizdą, galima iš pradžių patalpije išdėlioti sausas plyteles, taip sudarant pilną vaizdą. Tuomet be problemų galima pradėti dirbti nuo kampo.

  1. Į maišymo indą įpilame reikalingą kiekį vandens, tada supilame klijų miltelius.
  2. Milteliams sugėrus vandenį, masė rūpestingai išmaišoma į gręžtuvą įtvirtintu maišikliu,kad mišinys tolygiai pasiskirstytų.
  3. Šis mišinys tepamas ir „šukuojamas“ dantyta mentele.
  4. Į šviežią pagrindą paeiliui klojame plyteles.
  5. Tada atsargiai pastuksendami kūjeliu, įspraudžiame plyteles, kad jos tvirtai sulįstų į pagrindą. Atsiminkite, kad molio plytelės jautresnės nei akmens keramika, todėl kūjeliu kalkite atsargiai.
  6. Klojant skersai, kryptį išlaikyti pagelbės tampriai ištiesta virvutė. Tuo tikslu į grindis įkalamos dvi vinys ir tarp jų įtempiama virvelė. Kad būtų patogu kloti plyteles, virvė turi būti pakelta prie vinių galvučių.
  7. Visiškai nesunku perpjauti prie sienos klijuojamus plytelių trikampius. Pažymime pjūvio liniją minkštu pieštuku.
  8. Pjaunamą plytelę pasidėkite ant lentos. Kad plytelė neslystų, padeda dvi stačiu kampu pritvirtintos juostelės. Jų susikirtimo taške turi likti 1 cm pločio plyšelis, kad juo galėtų praeiti abrazyvinis (molio plytelėms) diskas.

 

Įsirengti savo namus – tai pomėgis, milijonams žmonių šiandien tapęs prasminga laisvalaikio veikla. Tad jei turite šiek tiek sugebėjimo ir nuovokumo, remontuodami savo naują nediduką butą ar restauruodami seną privatų namą galite pasiekti stulbinamų rezultatų. Visa tai atlikdamas pats patiri malonumą, pasitenkinimą savuoju darbu, kurio rezultatus gali matyti ir jais džiaugtis kasdien. Taip sutaupomi pinigai, įgyvendinamos senos svajonės. Maža to, nereikia pasikliauti meistrais, kurie darbuojasi ištisas savaites, mėgindami Jūsų kantrybę. Viskas, kas Jums reikalinga pasibaigus būsto kūrimo procesui – tai perkraustymo paslaugos Vilniuje ar kitame mieste. Nuo šios akimirkos galite maksimaliai mėgautis nauju gyvenimu.