Greičiausiai visi sutiktų, jog gyvenimas nuosavame name yra išties trokštamas. Kas norėtų atsisakyti didesnių erdvių, galimybės susiprojektuoti savo namus, o taip pat džiaugtis gamta ir nuostabiu kiemu. Nepaisant to, jog daugelis svajojame apie tokią galimybę, jai pasiryžta tik nedaugelis. Pripažinkime, jog statybos reikia milžiniškas investicijas, o jas sau gali leisti tikrai ne visi. Kartais ir bankų siūlomos paskolos nėra pakankamos tam, jog pasistatytume svajonių namus. Visgi, ne visi pagalvoja apie tai, jog kartais statybų metu priimami sprendimai gali sutaupyti labai daug lėšų ir atverti visiškai naujas galimybes. Kalbant apie tokias situacijas, karkasiniai namai yra vienas iš geriausių pavyzdžių. Tai namo tipas, kuris viso namo statybų kainą sumažins ko ne 30 procentų. Susidomėjote? Tikrai ne be reikalo. Šie namai turi be galo daug privalumų, na o ekonomiškumas statybiniame procese bei gyvenamuoju laikotarpiu yra vieni iš didžiausių. Nepamirškime, jog nepaisant mūsų šiandieninės padėties, niekada nesame tikri dėl savo pajamų ateityje. Būtent dėl to reikia siekti, jog jūsų pastatytas namas būtų lengvai išlaikomas ir niekada netaptų finansine našta. Kaip tai pasiekti? Pradėkite nuo tinkamo namo projekto.

Galima drąsiai teigti, jog karkasiniai namai yra populiarūs visame pasaulyje. Net ir Amerikoje, kur gausu uraganų ir kitų įvairių gamtos stichijų, tokie namai yra pats dažniausias pasirinkimas. Jei manote, jog jie nėra pakankamai ilgaamžiški, neskubėkite susidaryti tokią nuomonę. Galbūt Lietuvoje ir vyrauja toks įsitikinimas, tačiau tai mitas, į kurį derėtų nekreipti dėmesio. Medinis karkasas, kuris yra naudojamas statybų metu,- be galo patvarus ir sukuria reikiamo tvirtumo konstrukciją. Ji atlaikys viską, tad galite nė neabejoti, jog tokį palikimą galėsite išlaikyti net ir savo vaikams. Kalbant apie karkasinius namus, būtina paminėti ir kitus privalumus. Didelis vatos kiekis, kuris naudojamas sienų užpildui, yra itin gerai sulaikantis šilumą. Tai reiškia, jog net ir nedaug šildydami namus galėsite visada jaustis jaukiai ir šiltai. Tai sumažins jūsų išlaidas šildymui ir bus dar vienas argumentas, kodėl verta pasirinkti būtent tokio tipo namą.

Jei jūsų tikslas pasistatyti svajonių namus, tačiau bijote, jog neužteks turimų pinigų, mes siūlome pasidomėti karkasiniu namu statyba. Tai vienintelis sprendimas, kuris jums leis įgyvendinti norimus tikslus ir tuo pačiu sumažinti išlaidas. Visiems gerai žinoma, jog net ir suplanuotas namo statybų biudžetas nuolatos keičiasi. Neretai pasirenkame brangesnes medžiagas ar įrenginius, na o visa tai pamažu tik dar labiau padidina išlaidų kiekį. Jei pasirinksite statyti karkasinį namą, sutaupysite labai daug, na o tai labai aktualu kiekvienų statybų metu. Skirkite laiko paieškoms, ieškokite rekomendacijų, o galbūt net apsilankykite tokio tipo name, kuriame šeima gyvena ne vienerius metus. Tai jums leis tik dar geriau įvertinti šį pasiūlymą.