Statybos mums visiems yra puikiai žinomas bei pažįstamas žodis. Tikrai ne vienas daugiau ar mažiau esame susidūrę su jomis. Statybos nėra pats maloniausias darbas, nes tam reikia paskirti nemažai investicijų, brangaus laiko ir sunkaus darbo. Viskas statybose prasideda nuo statybų objekto plano, brėžinių. Vėliau vyksta projekto įgyvendinimas, – pamatų statymas, sienų mūrijimas, stogo dengimas. Visi statybų elementai svarbūs ir reikalingi. Kiekviena detalė turi būti sukurta kokybiškai ir atsakingai, nes nuo to priklauso ne tik išvaizda ar dizainas, bet ir statinio saugumas, patikimumas. Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į kokybiškus ir tvirtus langus ar šarvuotas duris, – svarbu visas namas, kaip vientisas objektas. Atlikus pačius „purviniausius“ darbus laukia ne ką mažesni, tai apdailos darbai.

Žmogus yra išradingas ir kurdamas sau būstą sugalvoja įvairiausių dalykų. Žinoma, gerų minčių nekiltų, jeigu ne tam tikrų dalykų pasiūla ir platus asortimentas įvairių statybinių prekių. Apskritai, statant namą, labai svarbu atkreipti dėmesį į smulkiausias detales. Labai aktuali darbų kokybė, todėl kiekviena detalė yra svarbi. Būtina tinkamai apšiltinti sienas, pasirinkti gerą stogo dangą ir t.t. Stogas, tai lyg jūsų namų skėtis, kuris neleidžia siaučiant pūgai prisnigti į namus ar lyjant žvarbiam lietui prilyti. Sienos tai mūsų „tvirtovės“ ramstis, už kurių jaučiamės saugūs. Yra ne viena statybos įmonė, kurios specializacija apdailos darbai, įvairios paskirties pastatų šiltinimas, renovacija, rekonstrukcija. Visuomet reikia išsirinkti patikimus savo srities specialistus. Gyvenant dvidešimt pirmame amžiuje, pakanka tik atsidaryti interneto naršyklę ir galima greitai surasti tokias įmones. Pastato apdaila yra itin kruopštus ir atsakingas darbas. Jis turi būti atliktas kaip pridera.

Apdailos darbų gali būti įvairių, nuo tinkavimo iki parketo dėjimo. Ne išimtis pirtys. Daugelis esame pamėgę pirtį ir jos malonumus. Vis dažnesnio lietuvio kieme „išdygsta“ pirtis. Lietuvoje populiariausios suomiškos bei rusiškos pirtys. Pirties statyba, o ypač apdaila yra labai išskirtinis ir atsakingas darbas. Pirties apdaila reikalauja specialių žinių bei įgūdžių. Reikiamas tinkamas sienų apšiltinimas tiek išorėje tiek viduje. Medinėms pirtims reikia skirti didelį dėmesį kokybiškai ir specialiai pirtims tinkančiai medienai. Mediena turėtų būti kuo atsparesnė karščiui. Pirtyse montuojamas specialus drėgmei bei karščiui atsparus apšvietimas, pagal pirties tipą statomi katilai ir t.t. Tai nėra taip paprasta kaip dažyti sienas ar klijuoti tapetus. Visgi viskuo tinkamai pasirūpinus, galima mėgautis pirties malonumais bei pasidžiaugti gautu rezultatu.