Verslo partnerio paieškos ir pasirinkimas

Gana didelė dalis Lietuvoje veikiančių įmonių užsiima prekių pardavimu. Vienos jų produktus gamina pačios, na o kitos importuoja iš užsienio ir pateikia mūsų šalies rinkoje. Toks verslo modelis yra gerai pažįstamas. Daugelis mano, jog verčiantis tokia veikla nereikia įdėti jokio papildomo darbo, juk prekės gaunamos tiesiai iš gamintojo? Visgi, tai nėra tiesa. Jums bet kokiu atveju bus reikalingi prekių lipdukai, kuriuose bus išversta pakuotės informacija ar nurodytas brūkšninis kodas. Tik apsirūpinus šiais aspektais, jūs galėsite pretenduoti, jog jūsų prekės atsidurtų parduotuvių lentynose. Lietuvoje veikia bent kelios įmonės, kurios siūlo lipdukų, etikečių ar pakuočių gamybą. Tad kaip išsirinkti verslo partnerį? Kuri įmonė yra geresnė ir juo ji pranašesnė už savo konkurentus?

Renkantis įmonę, kuri jums gamins etiketes ar lipdukus, visada svarbu atsižvelgti į kokybę. Galbūt informaciniai lapeliai ant pakuočių ir nėra pagrindinis aspektas, į kurį vartotojas atkreipia dėmesį, tačiau jis vis tiek labai svarbus. Lipdukai automobiliui gali būti gaminami iš skirtingų medžiagų, pasižymėti įvairiomis spalvomis, dizainais ar net atsparumu aplinkos veiksniams. Jūsų, kaip užsakovo užduotis – atrasti patį geriausią siūlomą variantą. Jei dar tik pradedate savo veiklą, ieškokite įmonės, kuri ne tik siūlo savo paslaugas, tačiau taip pat yra suinteresuota padėti jums priimti teisingą sprendimą. Tokių įmonių darbuotojai puikiai išmano savo darbą ir gali rekomenduoti atitinkamas medžiagas. Pasinaudojus siūlomomis rekomendacijomis bei darbo patirtimi, visada pasirinksite teisingai ir nesigailėsite. Taigi, pirmasis kriterijus partnerių paieškose – kokybė ir galimybė suteikti konsultacijas.

Gebėjimas dirbti greitai yra milžiniškas privalumas. Tai reikalinga visose verslo srityse. Jei gavus prekes jums reikės laukti lipdukų visą savaitę, tai nebus itin geros sąlygos.  Žinoma, viskas priklauso nuo užsakymo dydžio bei įmonės veiklos specifikos. Skrajutės, vizitinės kortelės, prekių pakuotės,- visa tai yra pagrindinės paslaugos, kurias tiekia tokio tipo įmonės. Jei žinote, jog pradžioje jūsų užsakymai nebus dideli, informuokite savo partnerius ir stebėkite jų reakciją. Visada išsiaiškinkite, per kiek laiko bus atliekami užsakymai. Tai turite žinoti dar prieš pasirašydami bendradarbiavimo sutartį. Jei siūlomos sąlygos atitinka jūsų poreikius, neabejokite ir sutikite dirbti kartu. Verslo sėkmė priklauso ne tik nuo jūsų pačių darbo, tačiau ir partnerių bei komandos pastangų. Tik dirbant kartu ir vardan vieno tikslo, galima pasiekti pačių geriausių rezultatų.
Taigi, nedelskite ir pasirūpinkite savo siūlomos produkcijos apipavidalinimo detalėmis.