Važiuoklės remontas reikalingas kiekvienam automobiliui

Jei turite automobilį tai greičiausiai ne kartą esate remontavę ir važiuoklę. Tai viena iš pagrindinių automobilio dalių, kuri genda dažniausiai. Mūsų šalyje kol kas turime nekokybiškus ir ne visai tinkamus kelius palyginti su kitomis Europos šalimis, todėl nusipirkus naudotą automobilį labai greitai išlenda problemos pavažinėjus mūsų keliais. Žinoma duobės nėra vienintelė problema, dar turime žiemą, kurios metu druskos smarkiai paveikia automobilio kėbulo dalis, tačiau apie tai kitą kartą. Dabar pakalbėkime apie važiuoklės remontą.

Kaip jau žinome Lietuvoje didžioji dalis vairuotoju važinėja gana senais automobiliais, jei palyginsime su kitomis šalimis. Nors ir naujų automobilių pardavimai kyla, tačiau vis dar jų yra mažiau nei senesnių. Nenuostabu, kad automobilių servisas traukia senus naudotus automobilius remonto darbams, nei naujus. Viena šio reiškinio priežastis yra gana paprasta – Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje ar kitoje šalyje gyvenantys žmonės parduoda savo senus automobilius ir juos keičia į naujus. Jei vairuotojas planuoja parduodi savo automobilį, tai normalu, kad jis į jį neinvestuoja daug pinigų. Suvažinėja automobilį kol atsiranda kažkokie pašaliniai garsai ar gedimai, tuomet parduoda tą automobilį ir perka naują. O mūsų prekeiviai nupirkę tokį automobilį turi jį suremontuoti norėdami parduoti.

Važiuoklės remontas reikalauja didelių investicijų, ypač šiuolaikiniuose automobiliuose, kuriuose dėl važiavimo kokybės yra sudėta labai daug įvairių važiuoklės dalių. Galime paimti kaip pavyzdį VW ar Audi automobilius, kai kurių jų važiuoklė yra aliuminė, susideda iš daug šarnyrų ir kitų dalių, ko pasekoje norint suremontuoti tokią važiuoklę reikia pakeisti daug dalių, taip pat už darbus imamas didesnis mokestis. Važiuoklės remontas yra svarbus. Norėdami tinkamai sutvarkyti savo automobilio važiuoklę kauniečiai važiuoja ten kur automobilių servisas Kaune juos aptarnauja kokybiškai ir greitai, o atliktiems darbams dar ir suteikia garantiją.

Atlikus važiuoklės remonto darbus galima ramiai važinėti, žinant kad nesigirdės jokių pašalinių garsų, kad automobilis važiuos taip kaip priklauso ir suteiks tikrą vairavimo malonumą vairuotojui bei jo vežamiems keleiviams. Dar vienas patarimas yra toks, kad geriau nelaukti kol kažkas pradės bildėti ar skleisti kitokius garsus, o profilaktiškai kas pusę metų ar kas metus nuvažiuoti į automobilių servisą ir pasitikrinti važiuoklę.