Norėdami plėsti savo verslą ir sulaukti daugiau potencialių klientų turi būti matomi kiek galima labiau. Yra daugybė būtų kaip to pasiekti, pavyzdžiui galima savo esamiems klientams dalinti vizitines korteles, taip jie perduos jūsų kontaktus savo draugams ir jūsų klientų ratas didės, kitas būdas reklamuotis spaudoje, įvairiuose laikraščiuose ar žurnaluose. Tačiau tokie savęs viešinimo būdai nėra tinkami visiems verslams. Paprastai laikraščius ar žurnalus skaito tam tikra tikslinė auditorija, kuri gali nesutapti su jūsų verslo tiksline auditorija, todėl tokia reklama bus neefektyvi.

Vienas iš populiariausių būdų parodyti save tai turėti tinklapį, kuriame būtų aprašyti jūsų atliekami darbai, parduodamos prekės ar kitos teikiamos paslaugos. Jei manote, kad tinklapių kūrimas yra labai sudėtingas dalykas, tai klystate. Iš tiesų turėti tinklapį galima paprastai ir greitai. Jums nereikia turėti žinių kaip tai padaryti, jums nereikia valandų valandas praleisti prie kompiuterio bandant sukurti kažką gražaus. Šiais laikais yra daugybė tinklapių kūrėjų, kurie pasiruošę jums padėti, o jums belieka tik išsirinkti vieną iš jų.

Priklausomai nuo verslo pobūdžio tinklapiai gali būti skirtingi. Jie yra skirstomi į tinklapius vizitines korteles, į reprezentacinius tinklapius, įmonių tinklapius ir pan. Jei jūs turite nedidelį verslą jums tikrai nėra būtina turėti brangią, sudėtingą tinklapį, nes paprasčiausiai neturėsite ką ten įdėti. Jūsų tinklapio kūrimas turi atitikti jūsų lūkesčius, biudžetą ir verslo sritį. Daugumai žmonių pakanka paprasto, elementaraus tinklapio, kuriame galėtų paskelbti informaciją apie save ar savo įmone. Tokio tinklapio sukūrimas dažniausiai užtrunka neilgai, galbūt iki vienos savaitės laiko, jei jau yra turima visa tekstinė ir vaizdinė informacija, kuri bus naudojama tinklapyje. Tuomet tinklapio kūrėjui belieka sukurti nesudėtingą, aiškią svetainę ir sudėti jūsų pateiktą informaciją.

Jei ir nemėgstate kompiuterių ar interneto žinokite, kad didžioji dalis žmonių visgi informacijos šiais laikai ieško būtent ten, ir jei jūsų nebus internete, nebūsite surandamas paieškos sistemų, tuomet jūsų klientų ratas bus kur kas siauresnis, nei tų, kurie turi tinklapius bei reklamuojasi internete.