Vasara yra tas laikotarpis, kai keliaujame daugiausiai. Galbūt ne visada mums pavyksta apsilankyti užsienyje, tačiau ir mūsų šalyje tikrai yra ką pamatyti. Gausu kurortų prie jūros, ežerų, na o ką jau kalbėti apie visų pamirštus gamtos kampelius, apie kuriuos žino tik nedaugelis. Žinoma, tam, jog galėtumėte keliauti be jokio streso, jums reikia pasirūpinti, jog kelionėje naudojamas automobilis atitiktų visus techninius reikalavimus. Galbūt tai ir skamba sudėtingai, tačiau viskas yra daug paprasčiau nei galite tikėtis. Visų pirma jums greičiausiai bus reikalingas tepalu keitimas Vilniuje. Tai viena iš standartinių procedūrų, kurią reikia atlikti nuvažiavus tam tikrą distanciją. Visa tai žino meistrai, kuriems patikėsite savo automobilį, tad galite dėl to nesirūpinti. Jei turite patikimus meistrus ir reguliariai pas juos lankotės, greičiausiai niekada nesusidursite su didesnėmis problemomis ar remonto būtinybe, mat viso to galima išvengti, pasitelkus tinkamą priežiūrą. Vienas iš labiausiai rekomenduojamų pasirinkimų – reguliari kompiuterinė diagnostika, mat tik jos dėka galima išvengti bet kokių investicijų į rimtus gedimus. Visgi, šį kartą ne apie tai, tad paminėkime ir kitus aspektus, kuriais jums reikėtų pasirūpinti dar prieš kelionę. A

Nors mūsų šalyje intensyvūs karščiai nėra įprasti, tačiau orų prognozės labai retai leidžia planuoti. Nepaisant to, kokie orai pranešami, prognozės gali akimirksniu pasikeisti, tiek į gerą, tiek į blogą pusę. Jei jus netikėtai užklups lietus, galbūt prarasite kelias dienas prie jūros, na o jei karštis, jums be galo svarbi automobilyje veikianti kondicionavimo sistema. Greičiausiai šiais laikais bene kiekviename automobilyje yra kondicionierius, tačiau ne visi vairuotojai jais noriai naudojasi. Kai kurie bijo augančių kuro sąnaudų, kiti peršalimo ar kitų įsivaizduojamų negalavimų. Visgi, esant itin aukštai oro temperatūrai, vairavimas tampa be galo sudėtingas ir net rizikingas, tad automobilyje ši sistema privalo veikti. Jei jūsų automobilyje kondicionierius lyg ir neveikia, tai dar nereiškia, jog susidūrėte su gedimu. Galiams daiktas, jog jums tiesiog reikalingas auto kondicionieriu pildymas, na o tai daug paprastesnis sprendimas. Tiesa, vasaros metu ši paslauga įgauna neregėtą paklausą, tad kuo greičiau tuo pasirūpinsite, tuo mažiau sunkumų patirsite.

Prieš vykdami į kelionę įsitikinkite, jog automobilis neskleidžia pašalinių garsų, transporto priemonės padangos atitinka keliamus reikalavimus, na o geriausiai, kaip jau minėta anksčiau, pasinaudokite diagnostikos paslaugomis. Tai jums apdės atsakyti į visus klausimus ir leis ramiai atostogauti be nerimo, jog jūsų automobilis gali netikėtai sugesti. Visai nesvarbu, jei tai įvyks Lietuvoje, o ne užsienyje, gedimai nėra taip lengvai ir greitai šalinami, tad jų kelionėse reikėtų vengti. Pasinaudokite mūsų patarimais, paruoškite automobilį kelionėms ir mėgaukitės atostogomis,- jūs nusipelnėte poilsio ir nuostabių prisiminimų.