Minimali internetinė svetainė. Kaina.

Kiek gi gali kainuoti minimali internetinė svetainė, kokios gali būti jos funkcijos ir kam ji gali būti skirta. Šie klausimai kyla žmonėms norintiems turėti savo interneto svetainę, tačiau kartu ir nenorintiems išleisti didelės sumos tos svetainės sukūrimui. Dažniausiai minimali internetinė svetainė tenkina daugelį klientų, nes jie nori pateikti tik trumpą aprašymą apie save ar savo įmone, pateikti kelias darbų nuotraukas ir svarbiausia kontaktus.

Taigi galvojant apie savo internetinę svetainę nereikėtų galvoti apie dalykus, kurių iš tiesų gali nebūti. Tarkime jūs prekiaujate ganėtinai siauros srities produkcija, pavyzdžiui gamina kažkokias sudedamąsias dalis. Jūsų svetainė svarbi tik tam tikros srities žmonėms, jiems nereikia prašmatnaus puslapio, jiems svarbiausia rasti jūsų kontaktus ir su jumis susisiekti. Kitas pavyzdys jei pavyzdžiui prekiaujate įvairiais gaminiais, kurie yra skirti praktiškai visiems žmonėms. Tuomet jums reikėtų pateikti savo gaminių pavyzdžius, pateikti detalius aprašymus, kainas ir panašiai. Čia jau gali prireikti sudėtingesnės svetainės. Bet dažniausiai internetinių svetainių kūrimas yra minimalistinis, nes klientui svarbu rasti kontaktus, o vėliau jau jis susisieks su jumis.

Minimali internetinė svetainė kainuoja nedidelius pinigus. Internete galima rasti skelbimų, kuriuose galėsite rasti žmones, kurie jums internetinę svetainę sukurs. Kaina: 100-200 lt. Ši suma nėra didelė, nes dabar žmonės visko ieško internete, ir gali būti, kad vienas klientas radęs jus internete atpirks internetinės svetainės kaštus kelis kartus. Dažniausiai internetinės svetainės nekainuoja daugiau nei nurodyta suma. Už tiek jūs gausite internetinę svetainę su turinio valdymo sistema, kurioje informaciją bus galima lengvai atnaujinti, redaguoti. Kiekvienas žmogus galės redaguoti informaciją, net neturėdamas žinių apie internetinių svetainių kūrimą. Taip pat svetainėje galėsite lengvai įkelti nuotraukas, vaizdo medžiagą. Interneto svetainės dizainas žinoma nebus kažkuo labai unikalus, greičiausiai bus panaudotas tam tikras šablonas, tačiau tai nėra nieko blogo, nes jums reikalinga tiesiog elementari minimali internetinė svetainė, vadinasi svetainės dizaino unikalumas nėra labai svarbus. Svarbiau yra jūsų pateikta unikali informacija, kuri gali būti naudinga lankytojams. Rinkitės minimalią svetainę, jei norite sutaupyti pinigų ir jums užtenka pateikti pagrindinę informaciją apie savo veiklą ir pateikti savo kontaktus.