Maketavimas ir dizaino kūrimas yra būtinas jei norite išpopuliarinti ir pozicionuoti savo verslą arba kuriate kuriate reklaminę kampaniją. Kiekvienam projektui yra reikalinga gera, dėmesį pritraukianti reklama. Tačiau atsižvelgus ir į turimą pinigų sumą, kur ir kada yra verta pasirinkti dizaino ir maketavimo paslaugas?

Jeigu reklamai galite skirti dideles lėšas, reklamos agentūra yra geras pasirinkimas. Jos padės paskirstyti lėšas kuo naudingiau ir efektyviau, atliks reikiamus rinkos tyrimus, suplanuos kampanijos skelbimus žiniasklaidoje, padės sukurti tinkamą strategiją bei koncepciją. Dizaino ir maketavimo darbai yra vienos svarbiausių, bet ne vienintelės reklaminės kampanijos paslaugos. Kadangi reklamos agentūrose dirba tik geriausi profesionalai, jų dėka sukursite reklaminę kampaniją nuo pat pamatų be menkiausio vargo. Vienintelis trūkumas yra tas, kad tokioms brangioms kampanijoms reikia skirti daug pinigų, dėl ko reklaminių agentūrų paslaugas ir renkasi didelės įmonės bei organizacijos.

Jeigu vykdote paprastus reklamos ar populiarinimo projektėlius, o jūsų biudžetas yra menkas, atvirukų, logotipų, skrajučių darymui už daug mažesnę kainą galite pasisamdyti laisvai samdomą dizainerį. Jo paslaugos bus daug pigesnės, nei reklaminėje agentūroje, o ir jį pasirinkti galėsite pagal jo sugebėjimus, stilių, specializacijos krypti, atsižvelgiant į tai, kokia paslauga jums reikalinga, meninė ar techninė. Vienintelė, tačiau dažnai iškylanti problema yra didelis silpnų naujokų kiekis. Jei norite kad jūsų projektas būtų baigtas greitai ir padarytas tvarkingai, dizaineris privalo turėti ne tik estetinį suvokimą ir pakankamai geras maketavimo žinias, bet ir mokėti gerai suplanuoti projektą. Būtent dėl šių retų kriterijų ir sunku rasti gerą laisvai samdomą dizainerį, kuris atitiks visus šiuos reikalavimus. Jei pirksite paslaugas iš silpno dizainerio, sugaišite daug laiko aiškindami jam smulkmenas ir kartais net pačius elementariausius dalykus.

Taip pat dizaino kūrimo ir maketavimo paslaugas galite nusipirkti didesnių spaustuvių dizaino studijose. Jos skiriasi nuo kitų dizainerių ir reklaminių agentūrų tuo, kad skiria kur kas daugiau laiko tam, kad tiksliai išsiaiškinti ir atkartoti užsakovo viziją. Taip jie perpranta projekto tikslą ir užtikrina, kad kampanija būtų sėkminga ir priimami sprendimai protingi. Daugelyje spaustuvių, pavyzdžiui spaustuvėje Indigoprint, darbuotojai turi jau virš 20 metų geros patirties. Joje dirba tik geriausi dizaineriai ir puikūs maketuotojai, turintys puikias technines žinias bei puikiai išmanantys savo darbą. Jūsų projektui bus skiriamas visiškas dėmesys, kadangi nepaisant to, kokio dydžio yra jūsų užsakymas, visas darbas yra vertinamas atsakingai ir vienodai. Taip pat svarbu žinoti, kad perkant paslaugas spaustuvių dizaino studijose, nereikia bandyti sutaupyti, kadangi atliekamas darbas bus labai aukšto lygio. Spaustuvėje dirbantys profesionalai viską suplanuos aplink jūsų biudžetą ir pagal tai, koks jūsų biudžetas, turėsite puikų darbą už puikią kainą.