Vestuvių planavimas: pačiam ar samdytis specialistus?

vestuviu planavimas

Vestuvės – viena gražiausių švenčių gyvenime. Ne tik moterys, tačiau ir vyrai nori ją paminėti kuo gražiau, kad visą likusį gyvenimą atsimintų šią fantastišką šventę. Tiesa, vestuvių planavimas yra daug laiko, pastangų ir kartais nervų reikalaujantis darbas. Nieko keisto, kad vietoj savęs kankinimo dažna pora renkasi profesionalius organizatorius, kurie padeda suplanuoti ceremoniją ir šventę nuo A iki Ž. Žinoma, jų paslaugos kainuoja, tad čia kyla klausimas – ar organizuoti pačiam, ar kreiptis į specialistus.

Profesionalo samdymo privalumai

Vestuvių planavimas – sunkus darbas, tad nieko keisto, kad nemaža dalis porų kreipiasi į specialistus, kurie yra pasiruošę padėti suorganizuoti nuostabią šventę.

  • Specialistai visada viską padarys kur kas greičiau, kadangi turi praktikos. Taigi, jeigu iki šventės neliko daug laiko, tokiu atveju profesionalų pagalba yra ne galimybė, tačiau būtinybė, kuria reikia pasinaudoti norint vestuves paminėti nuostabiai.
  • Profesionalai labai dažnai dirba ir bendradarbiauja kartu su tiekėjais, kurie pasiūlo savo paslaugas pigiau. Tokiu atveju samdydamas profesionalą Jūs tam tikra prasme gal net ir sutaupote. Tokiu atveju sutaupyti pinigai keliauja organizatoriui kaip alga ir galiausiai nepermokate, tačiau gaunate paslaugas.
  • Vestuvių planuotojas stengiasi patenkinti visus klientų lūkesčius net ir tokiu atveju, jeigu tie lūkesčiai patenkinami labai sunkiai. Taigi, kai kurios svajonės gali virsti realybe.
  • Jeigu jaunieji ko nors nori – jie visada gali kreiptis į specialistą. Daugelis jų sutinka, kad galima būtų kreiptis bet kuriuo paros metu. Tai asmeninis konsultantas, kuris padės įgyvendinti nuostabias vestuves.

Organizavimo pačiam privalumai

Vienintelis privalumas, nusprendus vestuves susiorganizuoti pačiam, yra pinigų sutaupymas. Tačiau ir šiuo atveju aspektas yra ant klaustuko. Vestuvių planavimas yra ilgas, labai kruopštus ir tikrai daug nervų reikalaujanti darbas. Labai liūdna, tačiau kai kurioms poroms šis darbas būna per daug sudėtingas ir galiausiai tenka liūdėti dėl iširusios draugystės, kuri taip ir nepasiekė altoriaus. Kad netektų Jums savo kasdienybės paversti košmaru – kreipkitės į profesionalus.