Svetainės baldai


Svetainė tai yra tas kambarys, kuriame jūs praleidžiate daugiausiai laiko. Vieni žmonės yra linkę sakyti, kad tai mitas ir iš tikrųjų daugiausiai laiko praleidžiama ne svetainėje, o virtuvėje. Tačiau tai pasiteisina tik tuo atveju, jei jūs esate namų šeimininkė. Visais kitais atvejais, erdvė kur jūs praleisite daugiausiai laiko savo namuose, yra būtent svetainė. Dėl šios priežasties svetainės baldai turėtų būti patys geriausi ir jiems reikėtų skirti daugiausiai dėmesio. Tačiau dažnas žmogus, ketinantis pirkti baldus savo svetainei, yra kiek sukompromituotas, kadangi pats terminas „svetainės baldai“ yra labai platus.

Pagrindinės baldų parinkimo ir derinimo taisyklės tinka ir svetainės, ir miegamojo, ir valgomojo kambario baldams. Jie neturi apkrauti kambario. Kartais norai neatitinka realybės. Taip atsitinka tada, kai žmonės mėgsta masyvius baldus, bet juos nori sukišti į mažyti butuką. Klaida, dėl kurios greitai pasigailima. Svetainės baldus galite pastatyti įprastai,- vidury kambario arba prie sienos, taip pat panaudoti porą fotelių, stalelį – stalčiuką ir kt. Nepamirškite, mažame bute kiekvienas daiktas turi labiau funkcionuoti nei erdviame bute.

Baby Crib


One thought on “Svetainės baldai”

  1. Mano nuomone, svetainės baldams reikia skirti didžiausią dėmesį, tačiau, aš taip pat labai daug dėmesio skirčiau ir miegamajam. Visgi, kai rinkausi svetainės baldus, labiausiai koncentravausi į tinkamą erdvės išnaudojimą. Man buvo svarbiausia, kad kambarys nebūtų užgriozdintas, tačiau atrodytų moderniai ir gražiai. Sakyčiau, kad man pasisekė įgyvendinti savo idėją ir šiai dienai turime labai gražią ir erdvią svetainę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *