Patogios biuro kėdės

Visą darbo dieną praleidžiate sėdėdami prie kompiuterio? Imate jausti nugaros bei kaklo skausmus, tačiau nežinote kodėl? Jei į šiuos klausimus atsakėte teigiamai, tai yra pirmasis ženklas, jog jūsų biuro baldai yra netinkami. Žinoma, galbūt pastarieji yra pakankamai nauji ir gražūs, tačiau tai dar nereiškia, jog jie yra patogūs. Parduotuvėse ar baldų salonuose galima pastebėti, jog biuro kedes gali būti labai skirtingos. Čia gausu modelių, reguliavimo funkcijų bei gamintojų, na o kiekvienas iš jų išsiskiria savo kokybe. Neretai manoma, jog kaina atitinka daikto kokybę, tačiau taip yra ne visada. Perkant baldus darbuotojams, įmonių vadovai dažniausiai ieško patrauklios kainos bei išvaizdos, tačiau ne visada pasidomi komfortu. Jis yra labai svarbus tiems, kas didelę laiko dalį praleidžia dirbdami prie kompiuterio ar kalbėdami telefonu. Jei darbo metu esate priverstas sėdėti nepatogioje padėtyje, galite nesistebėti, jog imate jausti įvairius kūno skausmus, kurie trukdo kasdieniam gyvenimui.

Jei esate tik samdomas darbuotojas, greičiausiai manote, jog šie sprendimai priklauso ne nuo jūsų. Žinoma, iš dalies esate teisūs. Biuro baldai tikrai nėra jūsų rūpestis ir negalite jų pirkti iš savo kišenės. Visgi, tokiu atveju būsite priversti eikvoti savo sveikatą, tad kokia galima alternatyva? Visų pirma pasikalbėkite su savo kolegomis. Pasidomėkite jų nuomone apie biuro kedes, jų patogumą. Pastebėjus, jog visi kolegos turi tokius pačius nusiskundimus ir yra nepatenkinti savo darbo vietomis, visada galite kreiptis į įmonės vadovus. To bijoti nereikėtų, juk visi esame žmonės ir turime savo teises, na o jei kreipsitės be priekaištų tik su pasiūlymais, jūsų nuomonė bus visada išklausyta. Jei nebendrausite su vadovais ir tikėsitės, jog jie patys tai supranta, nieko nepasieksite. Įmonės vadovybė turi daug atsakingų reikalų, problemų bei rūpesčių, tad galimas daiktas, jog net nesusimąsto apie tai, jog jūsų darbo aplinka trukdo kokybiškas darbui. Taigi, jau dabar pradėkite aiškinti situaciją ir imkitės iniciatyvos.

Visgi, jei iš įmonės vadovų nesulauksite jokių sprendimų, galite patys išspręsti šią problemą. Tai, kaip žinia, pareikalaus investicijų, tačiau žinant, jog nuo to priklauso jūsų sveikata, nėra ko dvejoti. Apsilankykite baldų salonuose ir apžiūrėkite juose esančią pasiūlą. Tokiu būdu galėsite įsigyti savo asmeninę darbo kėdę, kuri bus patogi ir nesukels nuovargio. Biuro baldai gali būti pakankamai brangūs, mat jie išsiskiria aukštu komforto lygiu, tačiau visada galite sutaupyti. Internetinėse parduotuvėse parduodamos biuro kedes yra daug pigesnės, tad tai puiki proga sutaupyti. Nemanykite, jog ši investicija yra pinigų išmetimas į balą. Nuo jos priklauso jūsų sveikata, pajėgumas dirbti ir energingumas, tad galite net neabejoti, jog verta įsigyti šį daiktą. Jei įmonės vadovai tuo nepasirūpina ar tiesiog negali leisti sau išlaidauti, pasirūpinkite savimi patys.