Modernūs virtuvės, svetinės, vonios, jaunuolio kambario ar prieškambario baldai. Klasikiniai svetinės, virtuvės baldai. Nuostabus minkšti baldai. Puikios Interjero diziano detalės. Dažai, tapetai namams. Biuro sprendimai Jums.

Paslaugos atitinkančios Jūsų rupesčius, mes dirbame Jums.

Atminkite:

Perkant baldus, svarbiausia nepamiršti šių aspektų:

Būtina žinoti ar jūsų numatyti pirkti baldai tiks prie bendro namų apstatymo ir ar tilps į jiems numatytas vietas. Šiam tikslui vertėtų iš anksto išsimatuoti kambarį, kuriame stovės baldai bei pasidaryti jo planą, kurį pasiimsite su savimi eidami rinktis baldų. Darant planą, patartina naudoti milimetrinį popierių. Tokiu būdu bus žymiai lengviau įsivaizduoti matmenis. Baldų sustatymą reikia numatyti taip, kad netik atrodytų gražiai, bet ir būtų patogu jais naudotis. Baldų išdėstymas turi būti toks, ka netrukdytų kambaryje laisvai judėti.

Renakntis baldus patartina nesivadovauti greitais, vietoje padarytais sprendmais. Būtina iš anksto žinoti kokių baldų jums reikia ir kokius galite leisti sau įsigyti. Baldai dažniausiai kainuoja nepigiai, jų transportavimas taip pat nėra pigus ar lengvas darbas, todėl, pamačius patinkantį baldą, reikia gerai pagalvoti ar jis tikrai yra toks kokio ieškote.

Perkant baldą vertėtų atkreipti dėmėsį ir į tai, kokia informacija apie jį yra suteikiama: garantija (kokiam laiko tarpui), gamintojas (vertėtų pasidomėti ir baldą pagaminusios įmonės reputacija bei bendru kokybės lygiu), medžiagos, panaudotos gaminant baldą, priežiūros bei naudojimosi instrukija.

Būtina prieš renkantis baldus nusistatyti kokiems baldams teikiate pirmenybę.