Įmonės įvaizdžio kūrimas bei teisingas jo valdymas turi būti vienas svarbiausių strateginio valdymo ir rinkodaros tikslų. Tinkamai suformuotas įvaizdis gali padidinti įmonės populiarumą, o tuo pačiu ir pelną. Tačiau dažnai įvaizdžio sąvoka suprantama labai ribotai. Įvaizdis susideda ir daugelio lygmenų – vadovo ir personalo įvaizdžio, vizualinio, socialinio bei verslo įvaizdžio, todėl, norint sukurti įmonei naudingą įvaizdį, reikia apgalvoti net smulkiausias detales. Biuro baldai nėra išimtis.

Jaukus, tvarkingas ir malonus biuro interjeras puikiai nuteikia ne tik jo darbuotojus, bet ir lankytojus. Įrenginėjant biurą, daugiausiai dėmesio reikėtų skirti biuro baldams bei jų išdėstymui. Biuro baldai turi būti ne tik estetiškai gražūs, bet ir kokybiški bei funkcionalūs. Vis dėlto ofisas – tai darbo vieta, o ne baldų ekspozicija. Renkantis baldus pirmenybę teikite kokybei, juk biure baldais darbuotojai naudojasi kasdien, todėl nesinorėtų, kad po pusmečio naudojimo, jie atrodytų nutrinti ir „pavargę“. Žinoma, aukšta kokybė nėra pigi, tarkim tvirti, iš kokybiškų žaliavų pagaminti, biuro stalai gali kainuoti kelis kartus brangiau nei šiek tiek žemesnės klasės baldai. Kita vertus, investicija į aukštą kokybę ilgainiui atsipirks, nes sutaupysite lėšų jų remontui ar naujų baldų pirkimui.

Labai svarbu, kad baldai būtų funkcionalūs ir patogūs. Beje, ši taisyklė galioja ne tik biuro baldams, ja derėtų vadovautis, renkantis baldus namams. Svarbu, kad darbuotojai jaustųsi patogiai savo darbo vietoje, kadangi tai tiesiogiai veikia darbo rezultatus. Biuro stalai turėtų būti gana dideli, kad tilptų visos darbui reikalingos priemonės ir liktų šiek tiek vietos asmeninei erdvei, pavyzdžiui, pasistatyti gėlei ar šeimos nuotraukai. Jei norite išvengti netvarkos ar dokumentų kalno ant stalo, puikus pasirinkimas – biuro stalai su stalčiais. Visgi, jei tokie stalai ne jūsų skonio, galima ir kita išeitis – biuro spintos ar atviros lentynos segtuvams susidėti. Svarbu, kad jos būtų talpios, gilios ir netrukdytų laisvai judėti ofise.

Biuro kėdės kone svarbiausias baldas, kadangi ant jų darbuotojai praleidžia visą darbo dieną. Stuburo iškrypimas, nugaros, kaklo ir dubens skausmai – tai nepatogių biuro kėdžių pasekmės.  Rinkitės tik tas kėdes, kurių aukštis ir nugaros atramos padėtis gali reguliuotis, svarbu, kad kėdės būtų su rankų atkaltėmis, jos padeda išvengti įtampos ir skausmo pečių linijoje.

Šiuo metu baldus labai patogu užsisakyti, baldininkai pagamins jūsų ofisui tinkamo dydžio, talpų ir nestandartinių modelių baldus. Biuro baldai pritaikyti konkrečiai patalpai sukurs harmoningą interjerą, jie derės tarpusavyje ir bylos apie gerą vadovo skonį. Bei puikiai prisidės prie jūsų įmonės įvaizdžio kūrimo.