Informacinės technologijos, tai dvidešimt pirmo amžiaus varomoji jėga visame pasaulyje. Ši veiklos sritis apima informacinių sistemų kūrimą, jų priežiūrą, pardavimus, įvairius tyrimus ir t.t. Pasaulis sparčiai tobulėja, todėl informacinės technologijos taip pat progresuoja. Visos įmonės bei dauguma gyventojų namuose turi kompiuterius, juose plačiai naudojamas internetas, kurio pagalba dirbama, bendraujama, pramogaujama. Kompiuteriuose diegiamos įvairios programos, žaidimai, specialios priemonės. Informacinių technologijų svarba yra milžiniška. Kuriasi daugybė įmonių, kurios prekiauja šiomis technologijomis, teikia tam tikras paslaugas, parduoda specialias sistemas ir programas. Viena tokių įmonių yra Alna Business Solutions.

Tai Baltijos šalių informacinių technologijų rinkos lyderiai, kurie savo veiklą plėtoja ne tik šiame regione, tačiau ir visoje Europos Sąjungoje bei kitose pasaulio šalyse. Įmonės veikla pradėta plėtoti 1989 metais. Nuo to laiko organizacija sukaupė reikiamą patirtį, kurios dėka teikiamos aukštos kvalifikacijos informacinių technologijų paslaugos. Paslaugos yra vertinamos klientų ir partnerių visame pasaulyje. Alna Business Solutions yra verslo valdymo sprendimų kūrėja ir diegėja. Įmonė siūlo šiuolaikines idėjas, spartų bei kvalifikuotą darbą, racionalų požiūrį ir lankstumą. Priimami ne tik naujausiomis technologijomis pagrįsti sprendimai, tačiau siūloma klientams partnerystė bei naujos verslo galimybės. Organizacija siekia teikti profesionalias informacinių technologijų paslaugas ir įgyvendinti unikalius sprendimus, kurie suteikia klientams konkurencinio pranašumo. Įmonėje dirbantys specialistai suvokia informacijos svarbą šiuolaikiniame verslo pasaulyje, todėl padeda klientams ją profesionaliai bei išradingai valdyti. Vis didėjantys informacijos srautai, greičiai bei apimtys, verčia visus keistis ir tobulėti, todėl organizacija auga kartu su visuomene ir prisitaiko prie kiekvieno poreikių.

Kiekviena įsteigta įmonė turi savo darbuotojus, kažkas užima vadovo pareigas, kažkas administratoriaus, apskaitininko, personalo skyriaus darbuotojo ir t.t. Visgi ne visose įmonėse dirba daug darbuotojų, ne visuomet galima rasti patikimą ir atsakingą žmogų. Visgi kiekvienas nori dirbti kompanijoje, kuri labai rūpinasi savo darbuotojais ir visu personalu. Juk darbuotojų teigiamas nusiteikimas, vienareikšmiškai tiesiogiai didina pasiektus įmonės rezultatus bei įgyvendintus planus. Tam, kad darbuotojai būtų tinkamai nusiteikę atlikti savo pareigas, privaloma juos motyvuoti. Vienas iš svarbiausių motyvavimo būdų yra laiku mokamas darbo užmokestis. Dažnai galima girdėti iš aplinkinių, kuomet vėluoja atlyginimai“. Tai kelia darbuotojų nepasitenkinimą. Dėl šios priežasties, visus su darbo darbus ir rūpesčius kaip darbo užmokesčio apskaitymas, reikia patikėti specialistams. Įmonės, tvarkančios darbo užmokesčio apskaitą, atsako už savo darbų kokybę bei duomenų konfidencialumą.